کارگاه های آموزشی


انستیتو ژنتیک پزشکی ژن افزار با همکاری مرکز تخصصی ژنتیک پزشکی دکتر بیدکی  و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی معتبر در جهت توانمند سازی دانشجویان و محققین در زمینه های ژنتیک پزشکی، ژنتیک مولکولی، میکروبیولوژی، زیست شناسی عمومی، علوم سلولی و مولکولی  و بیوتکنولوژی به صورت ماهانه اقدام به برگزاری ورکشاپ های آموزشی می کند.  بخش  تئوری  این دوره ها در سالن سمینار مجهز به سیستم بروز دنیا  و بخش عملی در آزمایشگاه مجهز انستیتو برگزار می گردد. عناوین بعضی از دوره ها  عبارتند از:
برای اطلاعات بیشتر روی عنوان کارگاه کلیک کنید

اصول پروپوزال نویسی و مقاله نویسی
کارگاه  PCR و الکتروفورز
کارگاه استخراج DNA و RNA
کارگاه آنالیز داده های RealTime-PCR
کارگاه طراحی پرایمر
کارگاه آموزشی روش های شناسایی و تشخیص حهش ها

کارگاه سنتز cDNA 
کارگاه بررسی متیلاسیون
کارگاه آموزشی بررسی متیلاسیون ( تاثیر متیلاسیون بر بیان ژن و سرطان)

کارگاه آنالیز بیان miRNA ها 
کارگاه سیتوژنتیک( شناسایی کروموزوم ها و نا هنجاری های کروموزومی)
کارگاه  نمونه گیری خون
کارگاه کشت سلول های خونی
کارگاه برداشت سلول های خونی (Harvest)
کارگاه نحوه لام گیری و رنگ آمیزی و آنالیز کروموزومی
کارگاه آشنایی با نرم افزار های زیستی
 

دوره های آموزشی انستیتو ژنتیک پزشکی ژن افزار

دوره های انستیتو ژنتیک پزشکی ژن افزار دارای اتاق سمینار مجزا با امکانات بروز دنیا و نیز فضای آزمایشگاهی مجهز برای انجام کارهای تحقیقاتی و تولیدی می باشد. دوره های برگزار شده با استقبال دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا همراه بوده و ما را به ادامه کار مصمم می کند. زمان برگزاری دوره ها به گونه ای برنامه ریزی شده که با ساعت کاری افراد شاغل  و ساعات تحصیلی دانشجویان تداخل نداشته باشد. برای آگاهی از برنامه دوره ها  به کانال تلگرام مرکز به نشانیhttp://t.me/medicalgeneticscenter مراجعه نمایید.

 
نحوه ثبت نام دوره های انستیتو ژنتیک پزشکی ژن افزار
جهت ثبت نام در دوره های تئوری و عملی ژن افزار لطفا ابتدا با شماره تلفن های انستیتو (32736343-026) و یا آیدی تلگرام به نشانی google_Gene@ تماس بگیرید و پس از اطمینان از پر نشدن ظرفیت دوره،به انستیتو به آدرس البرز- کرج- چهارراه هفت تیر- جنب پارک فدایی- ساختمان ثامن- طبقه ششم- انستیتو ژنتیک پزشکی ژن افزار مراجعه کرده وجه ثبت نام کارگاه را واریز کرده و بعد فرم ثبت نام را پر کنید.